Butik iş özeni,
Endüstriyel üretim kalitesi.

İşletmelerin yüzünü, kentlerin dokusunu yenilemeyi seviyoruz.
Tapp Endüstri olarak hayal gücünü tasarıma, tasarımı ürüne dönüştürmek için makine teknolojimizi sürekli yeniliyoruz. Makine-insan uyumunu, eğitimler ve AR-GE çalışmalarına öncelik tanıyarak sürekli iyileştiriyoruz. Bu sayede tek bir ürün için veya aynı üründen binlercesi için aynı kaliteyi korumayı başarabiliyoruz. Hem ürün satış halkasının en sonunda yer alan kullanıcılara hem de reklam ajanslarına ürünleri zamanında ulaştırmak konusunda iddialıyız!

Ana Ürün Başlıklarımız

Mimari Yönlendirme Levhaları, İş Güvenliği Levhaları, Duvar Panoları, Broşürlük, Showboard, Reklam Panoları, Alüminyum & Krom Kutu Harf, Dijital-Sticker Baskı ve farklı sektörlere yönelik AR-GE ürünleriyle birlikte ürün gamımızda 23.000’den fazla ürün bulunuyor.

AR-GE

Yeni ürünler ortaya çıkarmak için her gün heyecanla ve ilhamla çalışıyoruz. Ürünlerimizi en iyi koşullarda ve yüksek kalitede üretebilmek için makine parkı, tasarım ve insan kaynaklarına büyük önem veriyoruz.

Çalışma Alanlarımız

Tabela, Totem, Mimari Yönlendirme Levhaları, Kapı ve Duvar İsimlikleri, Işıklı ve Işıksız her türde Levha, İş Güvenliği Levhaları, Duvar Panoları, Broşürlük, Showboard, Reklam Panoları, Alüminyum & Krom Kutu Harf, Dijital-Sticker Baskı ve farklı sektörlere yönelik AR-GE ürünlerini tasarlıyor ve üretiyoruz.

2430
Tamamlanan İş
1203
Mutlu Müşteri
81
İl
3
Ülkede Aktif Çalışma

Makine Parkuru

Güncel ve bilgisayar otomasyonlu makine parkurumuz, 700 m2 üretim alanımız ve 21 yıllık tecrübemizle Ostim bölgesinde, ASELSAN’ın arkasındayız.

Dijital Baskı Makinesi

Geniş format dijital baskı makinesi ile günlük 2400 m2’ye varan yüksek kalitede baskı imkanı. Kesintisiz – sonsuz iç mekan kalitesinde baskılar.

Lazer Kesim ve Kazıma

Göz önündeki işlerinizde iyi sonuç alınan 1/10 mm hassasiyetinde lazer kesim makinesi. Pleksiglass, ahşap ve diğer metalik olmayan malzemelerde binlerce çeşit ürün üretebilmektedir.

CNC Kesim

Geniş ve uzun ürünleri üretebilmek veya kalın ahşap – metaller işlemek için kullanılan 3 eksenli cnc router kesim makinesidir. Onlarca farklı malzemeyi işlemesiyle vazgeçilmezlerdendir.

Kutu Harf Makinesi

Bilgisayar kontrollü sınırsız şekil ve font ile üretilebilen harfler ile tabelalarınız ve duvarlarınız yeniden yazılacak. Günlük yüzlerce harf ve şekil üretimi kapasitesi.

Folyo Kesim

Hızlı ve hassas folyo kesim ile en küçüğünden en büyüğüne sticker kesim imkanı. Farklı ürün kataloglarından en ekonomik ve en üst kalite seriler ile araç kaplamadan, otobüs ve uçak giydirmelerine kadar geniş aralıkta üretim imkanı.

Kaynak ve Diğer Aletler

Gaz altı ve elektrik kaynakları, alüminyum ve demir daire testereleri, pleksi büküm makinesi, derz açma makinesi, harf kenarı derz makinesi, hiltiler, matkaplar ve daha niceleri…

Her türlü öneri ve sorunuz için bize kolayca ulaşabilirsiniz.

info@tapp.com.tr

© 2021 TAPP Endüstriyel Reklam Sanayi Ticaret Anonim Şirketi